© Copyright 2022 by MEDKAR Service

Koncentratory tlenu

Sklep Koncentrator tlenu nowy medyczny

Devilbiss 525KS

Sklep Koncentrator tlenu nowy medyczny

Devilbiss 1025KS

Sklep Koncentrator tlenu nowy medyczny

Nowe koncentratory tlenu

Zobacz

Na telefon

Zobacz

Philips Everflo

Philips Everflo

Zobacz

Powrót do sklepu

Infolinia +48 739 429 621

Koncentratory tlenu starszej generacji były ciężkimi, dużymi i głośnymi urządzeniami, których użytkowanie było problematyczne. Postęp technologiczny diametralnie zmienił ten stan rzeczy. Nowe koncentratory tlenu cechuje eliminacja wielu wad ich poprzedników. Wobec tego zapewniają pacjentom komfort użytkowania, a terapeutom niezawodność.

Znajdujące się w naszej ofercie produkty wyróżniają się przede wszystkim wysoką wydajnością. Potrafią regulować przepływ tlenu w zakresie od 0,5 do 10 l/min (w zależności od modelu). Moc to jednak nie wszystko. Liczy się także łatwość użytkowania. Pod tym względem nowe koncentraty tlenu nikogo nie zawiodą. Zostały wyposażone w oznaczony panel kontrolny LED oraz zestaw czujników OSD, a sama obsługa jest bardziej intuicyjna. W efekcie nie powinny sprawić problemu nawet osobom starszym. Do zestawu dołączamy instrukcję w języku polskim – znajdują się w niej ważne wskazówki dotyczące użytkowania i konserwacji.

 

Niewielkie nowe koncentratory

Kolejną zaletą są modele dostępne w kompaktowych wymiarach. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowo lekkie koncentratory, które nie sprawiają dyskomfortu podczas użytkowania. Posiadają one ułatwiające transport wygodne uchwyty i zajmują niewiele miejsca. Nowe koncentratory tlenu charakteryzują się niższym poborem mocy oraz wysoką wytrzymałością. Wszystkie produkty firmy Medkar Service pochodzą od uznanych w branży producentów. To najlepsza gwarancja tego, że do rąk pacjentów trafią wyłącznie najwyższej jakości urządzenia.